entegre kulp fabrikası

İDEA DESİGN

İdea Design 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren alüminyum entegre ve gömme kulp ,banyo ve mobilya kulpları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Entegre ve gömme kulplar, mutfak modülleri mutfak tezgah ve baza profilleri ,mobilya profilleri çerçeve kapak profilleri , sürgü kapak profilleri Boy ve özel ölçü olarak kimyasal parlak ,mekanik parlak krom ,mat , renkli (bakır siyah sarı inox bronz antrasit kahverengi )v.s işlemleri uygulanarak monte ve demonte olarak üretim yapılmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede alüminyum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan İDEA DESİGN gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
İdea Design Furniture Accessories

© Copyright 2019 ideadesign.com.tr by Serefgur